Zimowa wycieczka do Stargardu.
W dniu 21 stycznia uczniowie klas 4, 5 i 6 wraz z wychowawcami wybrali się nawycieczkę do Stargardu. Program wyjazdu został zaplanowany tak, aby połączyć aktywnośćfizyczną z dużą dawką dobrego humoru i integracją w radosnej atmosferze.Pierwszym punktem programu była wizyta na lodowisku. Dla części uczniów był to powrót nalód, jednak wielu z nich dopiero stawiało […]










