Podsumowanie Miesiąca Bibliotek

10 listopada odbyło się podsumowanie Miesiąca Bibliotek, podczas którego zostaływręczone nagrody uczniom, którzy zwyciężyli w konkursach w kategorii klas młodszych i starszych. Młodsi uczniowie uczestniczyli  tygodniu ze zwierzętami. Każdy uczeń mógł narysować zwierzątko, wziąć udział w tworzeniu  własnej książki o zwierzętach  oraz posłuchać historii o zwierzętach  czytanych na długich przerwach w bibliotece. W wielkiej księdze znajdującej się w czytelni uczniowie uzupełniali niedokończone zdania na temat książek i czytania.

W konkursie „Czy znasz autorów książek”  w kategorii kl. IV-V zwyciężyli: Natalia Dziewulska i DeniseQuintini, w kategorii kl. VI-VII – Marek Meiβner i Oliwia Krajewska.

W konkursie „Poszukiwacze zaginionych tytułów” zwyciężył Natan Nowak.

W  konkursie „Jaka to baśń? Jaka to bajka?”zwyciężyli uczniowie klasy II.

W konkursie rysunkowym „Moje zwierzątko” w kategorii kl. I-III zwyciężyli Liwia Kupis, Pola Śpiewak, Marysia Kurlit, Kamil Serafin.

W konkursie dla najmłodszych na zakładkę do książki zwyciężyły dziewczynki z punktu przedszkolnego: Kasia Wiśniewska i Nadia Jarecka.

W konkursie na okładkę do książki zwycięzcami okazały się dzieci z oddziału przedszkolnego.

Najlepszym czytelnikiem miesiąca została uczennica kl. IV Maja Szczublewska.

Ponadto wszyscy uczniowie, którzy systematycznie przychodzili do biblioteki i uczestniczyli w czytaniu podczas przerw, zostali nagrodzeni słodkimi upominkami.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!